Кошик
326 відгуків
пропонуємо послугу виготовлення мішечків з логоперейти
Интернет-магазин "Vivat, Woman!"
Контакти
Интернет-магазин страз и украшений "Vivat, Woman!"Маргарита
УкраїнаЗапорізька областьБердянськ
+380669535305
+380984204767
+380638508929
+380669535305
  • instagram+380638508929

Що таке акрил? Пластик? Синтетичне скло? І що значить акрилові стрази?

Що таке акрил? Пластик? Синтетичне скло? І що значить акрилові стрази?

Ми часто задаємося питанням, що таке акрилові стрази, напів-перли? Що це за матеріал? і чим він відрізняється від смоли, синтетичного скла, оргскла або акрилового скла? У цій статті ви знайдете відповіді на ці питання і розставити всі крапки над І

Що таке акрил?

Якщо ви запитаєте у різних людей, що ж таке акрил, то впевнена, у відповідь ви почуєте різні варіанти. Для когось цей чудовий матеріал позначає яскраві фарби, застосовувані в обробці приміщень і живопису. Хтось використовує акрилову пряжу, що ідеально підходить для машинного в'язання, і з задоволенням носить спортивний одяг із зручних полімерних тканин. Для когось цей матеріал використовується у виробництві та нарощування штучних нігтьових пластин. А хто-то вам відповість, що акрил – це матеріал, з якого виготовляють ванни. Ну а для нашого інтернет-магазину "Vivat, Woman!" акрил – це матеріал, з якого виготовляються стрази для клейовий фіксації, пришивні камені, намистини, напів-перли і пр.

Скажу так. Всі ці відповіді будуть вірні, бо застосування цього акрилу дуже широко і різноманітно.

Але зупинимося більше на акрилових похідних, актуальних для нас – стразовой фурнітури і оздоблювального матеріалу для декору різних поверхонь і виробів.

Часто можна почути такі назву матеріалів, з яких виготовлені стрази (або напів-перли): акрил, акрилове скло, пластик. Зараз все більше набирає популярності назва "синтетичне скло".

 

Але що це за матеріали? І що ж таке все-таки АКРИЛ? Як розібратися?

Згідно науково-технічного словника, акрил – це тип пластмаси (з групи синтетичних похідних однією з ненасичених органічних кислот) з коротким ланцюгом. Змінюючи реагенти та методи формування, можна отримати продукт або твердий і прозорий, або м'який і пружний, або рідкий. Прозорість, міцність і стабільність розмірів одержуваних виробів роблять акрили корисними для виготовлення деталей способом лиття у формах, лінз, клеїв і фарб, а також страз в тому числі.

"Акрил" використовується як узагальнююче слово для назви термопластичних полімерів на основі похідних акрилової кислоти, а також матеріалів з них. З'явився він у 1950 році і незабаром став активно вироблятися в США і Європі.

Висока популярність акрилу пояснюється його властивостями: легкістю, міцністю, зносостійкістю, екологічністю і досить низькою теплопровідністю, стійкістю до впливу ультрафіолету та перепадам температур. Прозорий і кольоровий акрил – унікальний матеріал для декорування. Розвиток технологій виробництва дозволяє наділяти матеріал великою кількістю найрізноманітніших властивостей, а значить, і розширювати область його застосування.

У цього синтетичного матеріалу є кілька назв-синонімів – акрилове скло, ПММА, або оргскло поліметилметакрилат, поліакрилати, полиакрилонитрил – один з численних видів пластику, що відноситься до категорії термопластів – матеріалів, здатних при нагріванні до певної температури розм'якшуватися і приймати задану їм форму, а при охолодженні зберігати цю форму.

Органічне або акрилове скло з цим склом об'єднує тільки прозорість.

Висновок з усього вище сказаного, стрази, виготовлені з акрилу, або як ще часто кажуть, органічного, акрилового скла, пластика, – це стрази, виготовлені практично з одного і того ж матеріалу – пластмаси. Але от якість цієї пластмаси може бути теж різними.

Адже всім зрозуміло, що основною вимогою для каменів, полужемчуга, намистин є сяйво, яскравість блиску, рівність і гладкість контурів, без задирок, а також порівняно низька вартість. Наш інтернет-магазин стежить за новими тенденціями у виготовленні стразовой фурнітури і полужемчуга, і ми намагаємося запропонувати акрилові вироби тільки хорошої якості.

Одним з нових полімерних матеріалів для виготовлення страз пришивних і клейових використовується епоксидна смола, що імітує справжнє скло. Відмітними рисами таких страз є трохи більшу вагу порівняно зі стразами з акрилового скла, а також стрази зі смоли більш іскристі.

В інтернет-магазині "Vivat, Woman!" у продажу є фурнітура для декору виготовлена як з акрилового скла, так і з епоксидної смоли. Відвідайте наш магазин і, впевнена, ви зможе знайти для себе підходящий матеріал для декорування різних виробів, будь-то одяг, концертні костюми або який-небудь аксесуар.

Інші статті